Bonus program

Bellinda bonusový program je věrnostním programem společnosti Hanes Czech Republic, s.r.o., který Vám ušetří peníze za to, že u nás nakupujete. Je určen pro všechny již registrované nebo nově zaregistrované zákazníky e-shopu Bellinda.cz. Registraci je možné provést zde nebo při prvním nákupu v e-shopu.

Věrnostní program šetří peníze zákazníkovi na příští nákup. Po 30-ti dnech od zaplacení objednávky Vám načteme 10% z hodnoty nákupu (bez dopravy a poštovného) na Bellinda účet. O navýšení Bellinda účtu budete informováni e-mailem. Stav účtu je možné průběžně sledovat po přihlášení na Bellinda.cz. Částku na Bellinda účtu je možné navyšovat opakovanými nákupy a je možné ji uplatnit na libovolný nákup (pouze k zaplacení zboží, na úhradu dopravy využít nelze). V případě, že zboží vrátíte, nebude načteno 10% na váš Bellinda účet z celé hodnoty objednávky, ve které jste se rozhodli zboží vrátit.

Bellinda bonus program platí pouze na zboží zakoupené na e-shopu bellinda.cz.

Příklad:
Nakoupíte za 1000,- Kč, částka bez dopravy (DPD) činí 931,- Kč, na Bellinda účet se Vám načte 93,- Kč.

Pro využití částky z Bellinda účtu je při nákupu nutné přihlášení pod Vaším uživatelským účtem. V košíku v posledním kroku "Platba" uvidíte, kolik můžete využít bonus bodů a kliknete na políčko "Aplikovat". Využít lze vždy celou částku.

Platnost bodů je omezena na 6 měsíců od načtení prvních bodů. 14 dní před ukončením platnosti bodů Vás budeme informovat e-mailem.

Tento bonusový program je platný od 1. května 2014

Bellinda bonusový program je určen pouze pro e-shop zákazníky www.bellinda.cz, neplatí pro velkoobchodní zákazníky. Děkujeme za pochopení.

Bellinda používá Cookies, aby vám mohla nabídnout ty nejlepší služby. Pokračováním souhlasíte s využitím Cookies na Bellinda stránkách. Čtěte více