Poradna

Novoroční předsevzetí trochu jinak: Jak dojít tam, kde chcete být?

S novým rokem většinou přirozeně přichází i vůně nových diářů, touha plánovat a bilancovat. Nepopsaný list se slibnými vyhlídkami nám dává naději, že teď bude všechno jinak. Zapomeňte na předsevzetí a přečtěte si, jak si naplánovat rok, který bude úžasný a hlavně váš.

Číst dále

Období vánočních večírků se blíží. Užijte si je s grácií

Sváteční atmosféra, šampaňské a kupy dobrého jídla. Kdo by nemiloval vánoční večírky? Když se jich ale během prosince sejde 5, nadšení lehce vystřídá stres. Máme pro vás tipy, jak si období firemních večírků užít naplno a příjemně se naladit na Vánoce.

Číst dále

Tipy na vánoční dárky 2022: Pro ženy, muže i pro dobrou věc

Říkáte si, jak je možné, že už budou zase Vánoce? Pokud se někde mezi panikou a pracovním shonem snažíte vymyslet dárky pro své nejbližší, čtěte dále. Připravili jsme pro vás článek plný inspirace na výjimečné dárky pro ještě výjimečnější ženy i muže ve vašem okolí.

Číst dále

Jednoduché tipy, jak na podzim posílit imunitu a být fit

Příroda hrající všemi barvami, ranní mlha a kuchyně provoněná jablečným koláčem. Podzimní idylka jako malovaná, tedy dokud se o vás nepokusí nějaký bacil. Zjistěte, jak posílit svou imunitu a vyzbrojit své tělo na chřipkové období.

Číst dále

Podzimní trendy 2022: Třpytky, sports luxe a svetry po babičce

Trendy jsou proslulé tím, že se neustále vzdalují a pak zase vracejí. Jinak tomu není ani v případě módní inspirace pro podzim a zimu 2022. Jak vám letos poslouží svetr po babičce a proč jsou jehly k teplákům tou nejlepší volbou? Nenechte si ujít poslední report z přehlídkových mol.

Číst dále

Jak si účinně vyčistit hlavu? Zkuste spaní v přírodě, pěší pouť nebo terapii tichem

Stejně jako domácnost, i naše hlava potřebuje čas od času pořádně uklidit. Jenže co když vás relax na pláži nebaví a vypsat si myšlenky na papír se vám zdá málo? Nevadí. Existují i méně tradiční způsoby, jak zklidnit mysl a vrátit se k sobě samým. Smetáčky do ručky a jde se uklízet!

Číst dále

Cvičení doma: Jak na to, aby vás dlouhodobě bavilo?

Pandemie je sice pryč, určitá adaptace na nové zvyky však přetrvává dodnes. Z obývacích pokojů se staly nejen kanceláře, ale i posilovny. Pokud jste si i vy zvykli cvičit hlavně doma a přeplněným fitness centrům se spíše vyhýbáte, čtěte dále. Máme pro vás tipy, jak si dlouhodobě udržet motivaci vytěžit z domácího cvičení maximum.

Číst dále

Pohodlná menstruace? Zjistěte, jak se během svých dnů cítit lépe

Své dny, jahodové dny, tetička Irma – ať už pro menstruaci nazýváte jakkoliv, pravděpodobně si každý měsíc přejete jediné: aby vás tolik nebolelo břicho a mohly jste normálně fungovat. Jak si toto období co nejvíce zpříjemnit a nevnímat ho pouze jako nutné zlo? Inspirujte se našimi tipy.

Číst dále