Poradna

Podzimní trendy 2022: Třpytky, sports luxe a svetry po babičce

Trendy jsou proslulé tím, že se neustále vzdalují a pak zase vracejí. Jinak tomu není ani v případě módní inspirace pro podzim a zimu 2022. Jak vám letos poslouží svetr po babičce a proč jsou jehly k teplákům tou nejlepší volbou? Nenechte si ujít poslední report z přehlídkových mol.

Číst dále

Jak si účinně vyčistit hlavu? Zkuste spaní v přírodě, pěší pouť nebo terapii tichem

Stejně jako domácnost, i naše hlava potřebuje čas od času pořádně uklidit. Jenže co když vás relax na pláži nebaví a vypsat si myšlenky na papír se vám zdá málo? Nevadí. Existují i méně tradiční způsoby, jak zklidnit mysl a vrátit se k sobě samým. Smetáčky do ručky a jde se uklízet!

Číst dále

Cvičení doma: Jak na to, aby vás dlouhodobě bavilo?

Pandemie je sice pryč, určitá adaptace na nové zvyky však přetrvává dodnes. Z obývacích pokojů se staly nejen kanceláře, ale i posilovny. Pokud jste si i vy zvykli cvičit hlavně doma a přeplněným fitness centrům se spíše vyhýbáte, čtěte dále. Máme pro vás tipy, jak si dlouhodobě udržet motivaci vytěžit z domácího cvičení maximum.

Číst dále

Pohodlná menstruace? Zjistěte, jak se během svých dnů cítit lépe

Své dny, jahodové dny, tetička Irma – ať už pro menstruaci nazýváte jakkoliv, pravděpodobně si každý měsíc přejete jediné: aby vás tolik nebolelo břicho a mohly jste normálně fungovat. Jak si toto období co nejvíce zpříjemnit a nevnímat ho pouze jako nutné zlo? Inspirujte se našimi tipy.

Číst dále

4 tipy, jak se v posteli cítit sebevědomě a sexy

Věděli jste, že jen 1 žena z 10 se cítí s partnerem v posteli sexy? Co se postelového sebevědomí týče, mnohem lépe jsou na tom podle britského průzkumu zdravotní kliniky Euroclinix muži. Čím to je a jak se konečně začít cítit jako bohyně? Máme pro vás pár tipů, které vám možná pomohou.

Číst dále

Jste bez energie? 7 tipů, jak vyzrát na jarní únavu

Venku se na nás smějí první jarní paprsky, všechno kvete a vy se i přesto cítíte pod psa? Není třeba si nic vyčítat ani do sebe lít hektolitry kávy – dost možná vás totiž postihla jarní únava. Jak se jí co nejrychleji zbavit a nabrat po zimě druhý dech? Poradíme vám.

Číst dále

Bolest prsou v těhotenství: Jak ji zmírnit?

Spousta žen považuje těhotenství za jedno z nejkrásnějších období v životě, přestože jej doprovází i celá řada nepříjemností. Bolest prsou se dá považovat za jednu z nich a většina žen ji pocítí už v raném těhotenství. Jak dlouho bolest prsou v těhotenství trvá a dá se nějak zmírnit?

Číst dále

Jak pečovat o punčochy a silonky, aby dlouho vydržely?

Punčochy a silonky jsou pravděpodobně nejporuchovějším kouskem v dámském šatníku. Znáte to – chcete si vzít oblíbenou sukni, ale reprezentativní silonky nikde. A když už si nějaké obléknete, celý den myslíte na to, aby se vám nezatrhly. Je vám to povědomé? Pak jistě oceníte tipy, jak se starat o punčochy či silonky, aby vydržely pěkné co nejdéle.

Číst dále