Poradna

Intimní hygiena: Víte, jak ideálně pečovat o citlivé partie?

Péče o intimní partie se může zdát jako naprosto banální věc – až 74 % žen se však alespoň jednou za život potýká s různými vaginálními problémy, jejichž častou příčinou je právě nesprávná či nedostatečná intimní hygiena. Zjistěte, proč na volbě mýdla záleží i jak pohodu intimního prostředí ovlivňují menstruační pomůcky.

Číst dále

Co na ples nebo gala v roce 2023? Inspiraci přináší Zendaya i Taylor Swift

Od empírové módy s antickými prvky přes eleganci z dob Boženy Němcové až po okázalé kousky zdobené peřím a krajkou. Plesová móda se od prvního českého bálu v roce 1840 výrazně proměnila. Trendy udává fantazie a dlouhé velkolepé róby začínají být lehkým přežitkem. V jakých šatech letos na plesech a bálech oslníte nejvíce?

Číst dále

Novoroční předsevzetí trochu jinak: Jak dojít tam, kde chcete být?

S novým rokem většinou přirozeně přichází i vůně nových diářů, touha plánovat a bilancovat. Nepopsaný list se slibnými vyhlídkami nám dává naději, že teď bude všechno jinak. Zapomeňte na předsevzetí a přečtěte si, jak si naplánovat rok, který bude úžasný a hlavně váš.

Číst dále

Období vánočních večírků se blíží. Užijte si je s grácií

Sváteční atmosféra, šampaňské a kupy dobrého jídla. Kdo by nemiloval vánoční večírky? Když se jich ale během prosince sejde 5, nadšení lehce vystřídá stres. Máme pro vás tipy, jak si období firemních večírků užít naplno a příjemně se naladit na Vánoce.

Číst dále

Tipy na vánoční dárky 2022: Pro ženy, muže i pro dobrou věc

Říkáte si, jak je možné, že už budou zase Vánoce? Pokud se někde mezi panikou a pracovním shonem snažíte vymyslet dárky pro své nejbližší, čtěte dále. Připravili jsme pro vás článek plný inspirace na výjimečné dárky pro ještě výjimečnější ženy i muže ve vašem okolí.

Číst dále

Jednoduché tipy, jak na podzim posílit imunitu a být fit

Příroda hrající všemi barvami, ranní mlha a kuchyně provoněná jablečným koláčem. Podzimní idylka jako malovaná, tedy dokud se o vás nepokusí nějaký bacil. Zjistěte, jak posílit svou imunitu a vyzbrojit své tělo na chřipkové období.

Číst dále

Podzimní trendy 2022: Třpytky, sports luxe a svetry po babičce

Trendy jsou proslulé tím, že se neustále vzdalují a pak zase vracejí. Jinak tomu není ani v případě módní inspirace pro podzim a zimu 2022. Jak vám letos poslouží svetr po babičce a proč jsou jehly k teplákům tou nejlepší volbou? Nenechte si ujít poslední report z přehlídkových mol.

Číst dále

Jak si účinně vyčistit hlavu? Zkuste spaní v přírodě, pěší pouť nebo terapii tichem

Stejně jako domácnost, i naše hlava potřebuje čas od času pořádně uklidit. Jenže co když vás relax na pláži nebaví a vypsat si myšlenky na papír se vám zdá málo? Nevadí. Existují i méně tradiční způsoby, jak zklidnit mysl a vrátit se k sobě samým. Smetáčky do ručky a jde se uklízet!

Číst dále