Dámské prádlo

Cvičení doma: Jak na to, aby vás dlouhodobě bavilo?

Pandemie je sice pryč, určitá adaptace na nové zvyky však přetrvává dodnes. Z obývacích pokojů se staly nejen kanceláře, ale i posilovny. Pokud jste si i vy zvykli cvičit hlavně doma a přeplněným fitness centrům se spíše vyhýbáte, čtěte dále. Máme pro vás tipy, jak si dlouhodobě udržet motivaci vytěžit z domácího cvičení maximum.

Číst dále

4 tipy, jak se v posteli cítit sebevědomě a sexy

Věděli jste, že jen 1 žena z 10 se cítí s partnerem v posteli sexy? Co se postelového sebevědomí týče, mnohem lépe jsou na tom podle britského průzkumu zdravotní kliniky Euroclinix muži. Čím to je a jak se konečně začít cítit jako bohyně? Máme pro vás pár tipů, které vám možná pomohou.

Číst dále

Jste bez energie? 7 tipů, jak vyzrát na jarní únavu

Venku se na nás smějí první jarní paprsky, všechno kvete a vy se i přesto cítíte pod psa? Není třeba si nic vyčítat ani do sebe lít hektolitry kávy – dost možná vás totiž postihla jarní únava. Jak se jí co nejrychleji zbavit a nabrat po zimě druhý dech? Poradíme vám.

Číst dále

Bolest prsou v těhotenství: Jak ji zmírnit?

Spousta žen považuje těhotenství za jedno z nejkrásnějších období v životě, přestože jej doprovází i celá řada nepříjemností. Bolest prsou se dá považovat za jednu z nich a většina žen ji pocítí už v raném těhotenství. Jak dlouho bolest prsou v těhotenství trvá a dá se nějak zmírnit?

Číst dále

5 tipů, jak ze zimy vytěžit maximum (a užít si ji)

Zima dokáže být krásná – minimálně na horách, ale také pěkně vlezlá a dlouhá. Pokud ani vy dlouhým mrazivým dnům s minimem slunečního svitu zrovna nefandíte, pak je tento článek přímo pro vás. Ukážeme vám totiž 5 způsobů, jak si zimu užít naplno. Nebo se o to alespoň pokusit.

Číst dále

5 trendů ve spodním prádle, které si v roce 2022 nenechejte ujít

Rok se s rokem sešel a my vám již tradičně přinášíme malou ochutnávku trendů, které můžeme další rok očekávat. Mnohé z vás jistě potěší, že v říši spodního prádla bude hrát prim především pohodlnost. Ve velkém se objeví také výrazné barvy a látky s vintage nádechem. Co dalšího bude v kurzu? Čtěte dále.

Číst dále

5 tipů, jak být více eko a nezbláznit se z toho

Klimatické změny, uhlíková stopa, kácení tropických lesů. Pokud nejsme úplně lhostejní, pak asi tušíme, že planeta trpí. Jeden člověk svět sice nespasí, ale svými kroky ho v podstatě tvoří. Jak tedy být více eko – jednoduše a bez pocitu frustrace? Máme pro vás několik tipů, jimiž můžete začít ještě dnes.

Číst dále

Kvalitní spánek? 6 tipů, jak se konečně budit svěží

Vydatný spánek je alfou a omegou toho, abychom se ráno cítili energičtí a mohli normálně fungovat. Ovlivňuje naši náladu, životní funkce, schopnost regenerace i celkovou chuť do života. Zdá se vám, že byste mohli spát lépe? Pak jistě oceníte našich 6 tipů, díky kterým se třeba konečně začnete budit skutečně odpočatí.

Číst dále