Dámské prádlo

Novoroční předsevzetí trochu jinak: Jak dojít tam, kde chcete být?

S novým rokem většinou přirozeně přichází i vůně nových diářů, touha plánovat a bilancovat. Nepopsaný list se slibnými vyhlídkami nám dává naději, že teď bude všechno jinak. Zapomeňte na předsevzetí a přečtěte si, jak si naplánovat rok, který bude úžasný a hlavně váš.

Číst dále

Tipy na vánoční dárky 2022: Pro ženy, muže i pro dobrou věc

Říkáte si, jak je možné, že už budou zase Vánoce? Pokud se někde mezi panikou a pracovním shonem snažíte vymyslet dárky pro své nejbližší, čtěte dále. Připravili jsme pro vás článek plný inspirace na výjimečné dárky pro ještě výjimečnější ženy i muže ve vašem okolí.

Číst dále

Jednoduché tipy, jak na podzim posílit imunitu a být fit

Příroda hrající všemi barvami, ranní mlha a kuchyně provoněná jablečným koláčem. Podzimní idylka jako malovaná, tedy dokud se o vás nepokusí nějaký bacil. Zjistěte, jak posílit svou imunitu a vyzbrojit své tělo na chřipkové období.

Číst dále

Cvičení doma: Jak na to, aby vás dlouhodobě bavilo?

Pandemie je sice pryč, určitá adaptace na nové zvyky však přetrvává dodnes. Z obývacích pokojů se staly nejen kanceláře, ale i posilovny. Pokud jste si i vy zvykli cvičit hlavně doma a přeplněným fitness centrům se spíše vyhýbáte, čtěte dále. Máme pro vás tipy, jak si dlouhodobě udržet motivaci vytěžit z domácího cvičení maximum.

Číst dále

4 tipy, jak se v posteli cítit sebevědomě a sexy

Věděli jste, že jen 1 žena z 10 se cítí s partnerem v posteli sexy? Co se postelového sebevědomí týče, mnohem lépe jsou na tom podle britského průzkumu zdravotní kliniky Euroclinix muži. Čím to je a jak se konečně začít cítit jako bohyně? Máme pro vás pár tipů, které vám možná pomohou.

Číst dále

Jste bez energie? 7 tipů, jak vyzrát na jarní únavu

Venku se na nás smějí první jarní paprsky, všechno kvete a vy se i přesto cítíte pod psa? Není třeba si nic vyčítat ani do sebe lít hektolitry kávy – dost možná vás totiž postihla jarní únava. Jak se jí co nejrychleji zbavit a nabrat po zimě druhý dech? Poradíme vám.

Číst dále

Bolest prsou v těhotenství: Jak ji zmírnit?

Spousta žen považuje těhotenství za jedno z nejkrásnějších období v životě, přestože jej doprovází i celá řada nepříjemností. Bolest prsou se dá považovat za jednu z nich a většina žen ji pocítí už v raném těhotenství. Jak dlouho bolest prsou v těhotenství trvá a dá se nějak zmírnit?

Číst dále

5 tipů, jak ze zimy vytěžit maximum (a užít si ji)

Zima dokáže být krásná – minimálně na horách, ale také pěkně vlezlá a dlouhá. Pokud ani vy dlouhým mrazivým dnům s minimem slunečního svitu zrovna nefandíte, pak je tento článek přímo pro vás. Ukážeme vám totiž 5 způsobů, jak si zimu užít naplno. Nebo se o to alespoň pokusit.

Číst dále