5 módních hříchů, které muži páchají dnes a denně

29. 11. 23:00

Muži se v módě často spoléhají na své partnerky. Ale co dělat, když dotyčná nemá čas? Nebo se v módě také nevyzná? Musíte se do toho pustit sami. A my vám s tím pomůžeme. 


 1. Zaříznuto 

Začneme pěkně zostra. Tím nejhorším. Existuje jen pár věcí, které by se měly mužům zakázat. Tak třeba rozepnutá havajská košile, vlasy slepené gelem a teď to přijde… zaříznuté spodní prádlo. Stane se to hned - návštěva u babičky, Vánoce nebo dovolená. Tuk se vám vesele usadí tam, kde si toho nevšimnete. Vy ne, ale vaše spodní prádlo ano a hned po něm i celé okolí. Jestli vám oblékání spodního prádla působí potíže a pokouší se o vás pochyby, jestli vám není trošku malé, zřejmě bude. Raději si zajděte pořídit nové. Větší. A cestou domů se zastavte v posilovně. 
  

 2. On se počůral?

Už dávno odzvonilo časům, kdy do fitka chodili jen muži. Makali, potili se a testosteron stříkal na všechny strany. Ženy sem zavítaly jen tehdy, když zapomněly, ve které místnosti probíhá jejich lekce aerobiku. Dnes už to tak nechodí. Dámy řádí v posilovnách stejně jako muži. Někdy i víc. Nezapomínejte ovšem, že to jsou stále bytosti se smyslem pro krásu a čistotu. Vaše propocené kolečko na zadku jim neunikne. Myslete na to, až se budete oblékat na další trénink a vezměte si funkční spodní prádlo, které saje pot. Moc hezky vypadají například pánské boxerky X-TEMP
  

 3. Fiasko na obchodní schůzce

Krásný oblek, drahé hodinky ani třídenní strniště vás nezachrání, když vám zpod kalhot vykouknou špatně zvolené ponožky. Dobrý dojem zmizí v nenávratnu. Pamatujte si jedno pravidlo: Ponožky musí vždy ladit s barvou obuvi. Ne kalhot. Obuvi. Než se vydáte na pracovní schůzku, zkuste si doma sednout a hodit nohu přes nohu. Vyčuhuje vám chlupatá noha? Chyba. Rozhodně sáhněte po delších ponožkách. Ideální volbou jsou například BUSINESS SOCKS. Jsou dostatečně vysoké a vaše nohy budou svěží a suché. To v překladu znamená, že nebudou smrdět. 
 

4. Ponožky na rande 

U ponožek ještě chvíli zůstaneme. Když přijdete domů z práce a sundáte ze sebe oblek, měly by s ním dolů letět i vaše vysoké ponožky. Na volný čas jsou mnohem stylovější ty kratší. Výborně vypadají třeba bambusové AIR IN-SHOE. Zdá se vám to jako maličkost? Zeptejte se první ženy, kterou teď potkáte, jakých módních přešlapů se muži dopouštějí. Téměř určitě vám odpoví, že muži nosí špatně ponožky. Vážně. 
  

 5. Jen některé spodní prádlo je sexy...

 Vykukující boxerky z trenek disponují velkou mocí. Dokážou podlomit kolena každé krásce. To platí ale pouze v případě, že toto prádlo není zaprané, špinavé nebo dokonce s dírou. Co z toho vyplývá? Pořiďte si domů zásobu pěkně padnoucího funkčního spodního prádla. Začněte třeba boxerkami 3D FLEX AIR. Právě na nich by mělo být varování: „Pozor! Nebezpečně sexy.”
  
Bellinda používá Cookies, aby vám mohla nabídnout ty nejlepší služby. Pokračováním souhlasíte s využitím Cookies na Bellinda stránkách. Čtěte více