Boxerky versus slipy: Co se ženám skutečně líbí?

7. 6. 22:00

Jsou více sexy boxerky nebo slipy? Možná si říkáte: „Bože, to je ale hloupá otázka. Jistě, že boxerky!” No ona ta odpověď tak jednoduchá zase není, zkuste se na to zeptat svých kamarádek, maminky, tety nebo babičky.


Po čem ženy touží
Co žena, to jiný vkus. Některá se při pohledu na pánský zadek lemovaný slipy ironicky ušklíbne a jiná naopak uznale pokývne hlavou. O míře přitažlivosti těchto dvou druhů pánského spodního prádla ve finále rozhodnou tři věci - jakou má muž postavu, jak se ve slipech nebo boxerkách cítí a jestli je jeho spodní prádlo čisté. Sebevědomý chlap, který se o sebe stará, na sobě může mít pánské boxerky X-temp, nebo i klasické slipy a stejně bude vypadat skvěle. 
  
Škodí slipy spermiím? 
Už jste někdy zaznamenali zvěsti o tom, že slipy škodí spermiím? Je to hloupost, neškodí. Prokázaly to studie. Touto problematikou se zabývali australští urologové a došli k závěru, že pánské spodní prádlo nemá absolutně žádný vliv na počet ani funkci spermií. Co naopak spermiím příliš nepřidá, je nevhodná strava a dlouhé jízdy na kole. MUDr. Igor Bukovský (autor knihy Návod na přežití pro muže) tvrdí, že mužským genitáliím vadí úzké a tvrdé sedlo, otřesy a těsné cyklistické šortky. Australská odbornice na plodnost Anne Clarková zase říká, že kvalitu spermií snižuje nekvalitní maso. 
  
Praktická stránka věci 
„Slipy jsou ideální variantou spodního prádla pro menší a štíhlejší muže,” řekne vám se vztyčeným ukazováčkem každý módní guru. Důvod je jasný, tento střih mužům prodlouží nohy a dlouhé nohy vypadají lépe než krátké nohy. Slipy se také lépe hodí pod těsné kalhoty. Navzdory všem těmto logickým důvodům vedou v anketách oblíbenosti boxerky. Ty se hodí na každý typ postavy. Pokud má muž silnější stehna, padnou mu lépe kratší nohavičky, skvěle vypadají například Fashion boxerky
  
Ve výsledku ovšem stejně nezáleží příliš na tom, jestli má na sobě muž boxerky, slipy nebo klasické trenýrky. Jestli jsou čisté a vypadají dobře, žádnou rozumnou ženu nepohorší, když svého partnera uvidí ve slipech místo v oblíbených boxerkách a naopak.

Bellinda používá Cookies, aby vám mohla nabídnout ty nejlepší služby. Pokračováním souhlasíte s využitím Cookies na Bellinda stránkách. Čtěte více