Jak konečně zhubnout – chytře, bezbolestně a dlouhodobě

31. 1. 00:00

Jak zhubnout, jak zhubnout rychle, jak zhubnout snadno – právě tyto fráze se s příchodem nového roku řadí na internetu mezi nejvíce vyhledávané. K tomu, abyste konečně získali postavu svých snů, potřebujete hlavně motivaci a chuť změnit svůj životní styl. A také pár našich tipů, které vás nasměrují na správnou cestu. Tak pojďme na to!


Hubnutí. Věčné a zároveň vděčné téma, které je pro mnohé ženy stále nerozluštitelnou záhadou. Neustálé zkoušení revolučních diet a produktů podporujících úbytek na váze, ale výsledky žádné. A když už se nějaké jako zázrakem dostaví a vy se těšíte z ubývajících centimetrů v pase, po několika týdnech či měsících je máte zase zpět. A tak vás naprosto oprávněně napadá, že jde o začarovaný kruh, který nemá řešení. Čtěte dále a možná vám ho následující řádky odhalí. 
 

Změňte svůj životní styl – pomalu a dlouhodobě
Ač se to možná nezdá, proces hubnutí je vlastně úplně jednoduchý – klíčový je tzv. kalorický deficit, potřebujete zkrátka spálit více kalorií, než jich přijmete. Aby se tak stalo, je třeba změnit životní styl i postoj k hubnutí. Pokud budete svou pozornost upírat pouze na přebytečná kila, hubnutí možná nepůjde tak rychle, jak byste si představovali. Mnohem lepší je nastavit svou mysl tak, že chcete žít zdravěji a cítit se fit, hezčí figuru pak budete brát jako příjemný bonus. 
 

Úprava jídelníčku
Základem úspěchu je úprava jídelníčku a pravidelný pohyb. Pokud neradi sportujete, ale jste ochotni jíst lépe, i to je možná cesta, nicméně nemusí přinášet tak markantní výsledky. Zapomeňte na drastické diety – jídelníček měňte pozvolna, průběžně do něj zařazujte kvalitní a zdravé potraviny, které nejsou průmyslově zpracované, a snažte se jíst intuitivně a pravidelně. Někomu více vyhovuje jíst 5x denně, někomu stačí pouze 4 jídla za den. Jestliže jíte z 80 % „čistě", není důvod odepírat si kousek pizzy nebo koláče, pokud na něj máte chuť. 
 

Hýbejte se – ideálně každý den
Opakovaným pohybem podpoříte hubnutí, napomůžete tvorbě svalové hmoty a mimo jiné zlepšíte svou náladu. Jednoduše řečeno – budete se cítit lépe ve svém vlastním těle. Zkuste si najít aktivitu, která vás bude bavit – je jedno, zda to bude jóga, běh nebo chůze. Dbejte přitom na pravidelnost a vytrvalost. Mnohem lepší než se denně mořit ve fitness centru je zařadit do svého denního režimu nějakou aktivitu – jeden den to může být procházka, druhý jóga nebo třeba jízda na kole. 
 

Tip na závěr: Urychlete hubnutí zeštíhlujícím prádlem
Zajímá vás, jak hubnutí co nejvíce urychlit? Pořiďte si tajnou zbraň v podobě stahovacího spodního prádla. Zeštíhlující bermudy Active Slimmer vám pomohou docílit hezčí siluety během 28 dní, přičemž první výsledky zaznamenáte už po týdnu nošení. Revoluční bermudy u nás nyní zakoupíte s 30% slevou, tak ji nezmeškejte!