Jak vybrat správné pánské prádlo

19. 12. 16:59

Chystáte se koupit svému partnerovi spodní prádlo a vůbec se v této oblasti nevyznáte? Nechte si poradit!


Boxerky

Pohodlné boxerky patří mezi nestárnoucí klasiku, u které můžete vesele experimentovat s barvami a vzory. Velmi vhodné jsou pod skinny jeany a do obleku, protože přiléhají k tělu a nikde se nemusí nic složitě rovnat. Při výběru boxerek dejte pozor na velikost. Malé budou škrtit v pase nebo na stehnech a příliš velké boxerky se budou sesouvat a jejich majitel stráví půl dne tím, že je bude popotahovat zase zpět.
  

Trenýrky

Oblíbená a maximálně komfortní variace na spodní prádlo. Nikde nic netáhne, nikde nic neškrtí. Což představuje zároveň i hlavní nevýhodu trenýrek, protože přebytek látky do úzkých kalhot pořádně nenastrkáte. Pokud však váš přítel nosí volnější kalhoty, bude z trenýrek nadšený. A trenýrky na noc jsou favoritem mezi pyžamy.
  

Slipy

Kdysi nepostradatelná součást pánského šatníku zažívá krušné časy. Přesto na ni někteří páni nedají dopustit. Popularitu slipů se snaží zvyšovat i sami výrobci, kteří přicházejí s push-up slipy,  které dodávají v patřičných místech na objemu, nebo sportovní slipy z funkčních materiálů.
  

Tanga 

Tento typ pánského spodního prádla pánové bohužel hromadně odmítají. Přitom se jedná o neuvěřitelně pohodlné prádlo, oblíbené především u sportovců. Pokud se rozhodnete svému příteli tanga pořídit, vybírejte mezi tmavšími barvami a klasickými materiály.
  

A co teď?

Než si začnete lámat hlavu nad tím, jaké prádlo by vašemu drahému mohlo sedět nejlépe, doporučujeme nahlédnout do zásuvky, kde svoje spodní prádlo skladuje. Tam načerpejte nejvíc inspirace a kupte mu takový střih prádla, který nosí nejraději. Zarytý zastánce volných boxerek totiž zcela jistě dárek v podobě pánských tang neocení. Vyřádit se ale můžete v materiálech, barvách a vzorech, kde máte volnou ruku a záleží jen na vás, jestli partnerovi koupíte saténové trenýrky nebo slipy s komiksovými postavičkami.