Které materiály jsou na výrobu pánského spodního prádla nejlepší?

9. 5. 22:00

Je pravda, že spodní prádlo není právě částí oblečení, které by muži přikládali největší důležitost. Vždyť není přece nevidět. Postačí, pokud je pohodlné a příjemné. Přitom právě spodní prádlo nosíme přímo na těle, takže bychom ani na kvalitu a materiál spodního prádla zapomínat neměli. Co se týče materiálů, stále je populární bavlna, ale ani syntetické materiály nezůstávají pozadu. 


 Čistá bavlna
Bavlna je pravděpodobně nejpopulárnější materiál na výrobu oblečení na světě, protože se z ní dá se vyrobit téměř cokoli. Častou volbou je i při výběru materiálu pro spodní prádlo. Ponožky, boxerky, trenýrky, cokoli. Hodí se téměř na každou příležitost. Téměř. Pokud se chystáte běhat nebo cvičit, čistá bavlna není vhodná, protože absorbuje pot, který se odpařuje poměrně pomalu a oblečení se vám bude lepit na tělo. Kromě toho, není bavlna jako bavlna. Často mezi nimi bývá obrovský kvalitativní rozdíl. Proto je důležité vybírat si pánské spodní prádlo u ověřených prodejců. Vyzkoušejte naše pánské boxerky ze 100% bavlny a okuste, jak příjemná na těle je prvotřídní bavlna.
 Bavlna doplněna jiným materiálem
 Pro zlepšení funkčnosti se do bavlny přidávají i jiné složky. Často to bývá elastan, který používáme i u nás. Jeho přínosem je zlepšení pružnosti bavlněného materiálu, takže je vhodnější na sport nebo fyzickou aktivitu. Různé technologie při výrobě materiálu také zlepšují jeho funkčnost, například aktivně odvádějí pot od těla nebo udržují tělo v požadované teplotě. Doporučujeme například pánské boxerky 3D FLEX, které díky inovativní technologii při sportu ani nepocítíte.
 Syntetické materiály
Nylon, elastan, polyester... moderních syntetických materiálů je mnoho a ty nejkvalitnější se právem těší velké oblibě. Vhodné bývají na fyzické aktivity a sport, mnohé z nich jsou speciálně vyvinuty právě pro takové použití. Takové pánské spodní prádlo například skvěle odvádí pot a vlhkost, dovoluje pokožce dýchat nebo udržuje stálou teplotu i v extrémních podmínkách. U nekvalitních a levnějších materiálů ale očekávejte spíše pravý opak. Neprodyšné prádlo, ve kterém se budete potit a na těle rozhodně nebude působit příjemně.

Bellinda používá Cookies, aby vám mohla nabídnout ty nejlepší služby. Pokračováním souhlasíte s využitím Cookies na Bellinda stránkách. Čtěte více