Podzimní trendy 2019: Přiznané spodní prádlo, opasková mánie a superdlouhé kabáty

23. 8. 12:05

Stromy zlátnou, dny se zkracují a módní návrháři opět přichází s dalšími trendy, které zavládnou letošnímu podzimu. Přinášíme vám výčet těch nejžhavějších spolu s tipy, jak si je snadno osvojit.


 Barva letošního podzimu: Levandulová

Letošní podzim bude, co se barev týče, výjimečný. Tradiční červenou, žlutou a hnědou barvu totiž vystřídá levandulová, která se zaslouží o titul barvy podzimu. Přechod z barevné letní palety tedy bude mírný a vůbec ne ponurý.
  

 Opasková mánie

Jestliže vás opaskový trend doposud minul, je na čase dát mu šanci. Přehlídková mola doslova zaplavila opasková vlna, která jasně hlásí: Opásejte, co se dá. Páskem nejenže zvýrazníte své křivky, ale daným kouskům zároveň dodáte punc elegance. Podzimní trenčkoty, kabátky i sáčka si navíc o pásek přímo říkají. Ideálně tedy zkoušejte různé kombinace, materiály i šíře pásků a uvidíte, který efekt se vám nejvíce zalíbí.
  

 Přiznané spodní prádlo

Jestliže si potrpíte na krásné spodní prádlo a pyšníte se krajkovými podprsenkami, saténovými košilkami či zajímavě střiženými braletkami, neschovávejte je pod oblečením, ale ukažte je světu. Na začátku podzimu k tomu navíc máte perfektní podmínky, kdy vyzývavost přiznaného spodního prádla zmírníte lehkým sáčkem či cardiganem.
  
Máme pro vás 3 tipy, jak spodní prádlo kombinovat, nejen v podzimních outfitech:
  
 1. Krajková podprsenka s bílou košilí
Krajkové podprsenky či braletky patří mezi kousky, které je opravdu škoda schovávat. Ideálně si je oblečte pod bílou košili a buď je nechte decentně vykukovat z hlubšího výstřihu, nebo dokonce prosvítat. Ve zbytku outfitu pak buďte konzervativnější a volte klasické černé kalhoty cigaretového nebo rovného střihu.
  
 2. Body + kostýmek
Elegantní dámské kostýmky nejrůznějších střihů i materiálů se na podzim stanou žhavým trendem, takže z kanceláře můžete vyrazit rovnou na večírek a budete za hvězdu. Stačí jen, když si místo halenky vezmete krajkové body a pouzdrovou sukni ke kolenům vyměníte za zkrácenou verzi kostýmku. Kostýmek si žádá také kvalitní černé punčocháče, ideálně naše ABSOLUT RESIST shape, které se při pohybu neshrnují a jako bonus vám jemně vytvarují bříško i zadeček. Nakonec obujte lodičky, přidejte třpytivé psaníčko a dovolte si cítit se sexy.
  
 3. Saténová košilka místo šatů
Že saténové noční košilky patří jen do postele? Kdepak, tu v prodloužené délce si klidně oblečte místo šatů spolu s lehkým sáčkem, které vás zbaví pocitu, že vyrážíte ven v pyžamu. Pokud se vám tento look zdá moc troufalý, vyzkoušejte jeho umírněnější variantu. Saténovou košilku si oblékněte na obyčejné bílé tričko, kterým v kombinaci s modrými volně střiženými džíny vykouzlíte ležérní, a přitom rebelský look.
  

 Superdlouhé kabáty

A co by to bylo za podzim, kdyby se alespoň jeden z trendů netýkal kabátů. Podle nejnovějších kolekcí světových módních návrhářů to vypadá, že letos nás kabáty skutečně zahřejí, čemuž napomůže právě jejich prodloužená délka a těžké materiály v čele s kvalitní vlnou. Čím delší a dramatičtější kabát si letos pořídíte, tím lépe.