Proč jsou pánské boxerky stále nejoblíbenějším spodním prádlem?

9. 4. 22:00

Zeptejte se mužů, jaké spodní prádlo mají nejraději a s největší pravděpodobností to budou pánské boxerky. Proč jsou tak populární a jaké jsou jejich přednosti?  


 

 Praktičnost a pohodlí

Muži milují boxerky pro jejich pohodlnost a funkčnost. V tuzemsku jsou pánské boxerky jasnou volbou při nákupu spodního prádla pro více než polovinu Čechů. Pánský šatník zdobí také trenýrky, slipy a stále větší oblibu zaznamenávají pánská tanga. Boxerky u mužů ale stále vedou, protože dokonale kombinují výhody slipů a trenýrek.
  

 Sexy zadek

Všimli jste si někdy toho, jak skvěle v nich vypadá pánské pozadí? Boxerky na rozdíl od trenek pevně obemknou hýždě a dají jim prostor vyniknout. Ne nadarmo se muži v tomto prádle před ženami cítí nejvíc sexy. Nikde nepřebývá látka, která by zadek nehezky deformovala. Pánské boxerky nemilují jenom muži, ale přednost jim na mužském pozadí dává i většina žen.
  

 Jasná volba pro sportovce

Při sport jsou boxerky pro muže ideálním spodním prádlem. Dokonale přilehnou k tělu a zároveň se nikde nezařezávají, takže jsou pro sportovní aktivity všeho druhu naprosto perfektní. Na rozdíl od trenek je v nich pánské přirození pevně fixováno u těla. Zároveň ale nedochází k nepříjemnému zapaření. Vyznavače aktivního životního sportu a sportovce potěší boxerky 3D flex Air, které se perfektně přizpůsobí pohybu díky dvojitým švům.
  

Variabilita a výběr

Boxerky nabízí různorodost a hravost. Zkombinujte pohodlnou bavlnu s elastanem pro ještě větší pružnost nebo si dopřejte bavlněné spodní prádlo v klasickém střihu. S atraktivními barvami rozhodně uděláte dojem. Klidně nechte zpod džínů vykukovat barevný lem boxerek a ukažte, že máte styl. Pro výběr správné velikosti nezapomeňte nahlédnout do tabulky velikostí. A kdybyste se náhodou i tak zmýlili, zboží koupené přes internet můžete bez udání důvodu vrátit nebo vyměnit do 14 dnů.
  
Bellinda používá Cookies, aby vám mohla nabídnout ty nejlepší služby. Pokračováním souhlasíte s využitím Cookies na Bellinda stránkách. Čtěte více