Revoluce veselých ponožek: Jak je nosit a vypadat cool?

9. 1. 00:00

Jsou hravé, jsou veselé a svou barevností vyženou nudu z každého šatníku. Pokud si myslíte, že ponožky s potiskem jsou výhradně dětskou záležitostí, pak čtěte dále. Bláznivé ponožky si oblíbili i muži v oblecích a vsadíme se, že jim propadnete i vy.Pane, pojďte si hrát!
Dospělost a stárnutí se postupem času projeví i na našem oblečení – přirozeně upouštíme od šílených barevných kombinací a čím dál častěji saháme po neutrálních tónech. Často argumentujeme tím, že to už se pro nás nehodí, takový kousek už si přeci nemůžeme dovolit.  Není to škoda? Móda má být hravá, nehledě na náš věk. Svůj jinak fádní šatník ovšem můžete "rozbít" jen zlehka, třeba právě ponožkami, které zdobí ovoce, zvířátka nebo doktorské věci. 
 

Stylové ponožky, které vám zlepší náladu
Ponožky se na první pohled zdají jako banální součást outfitu, proto ji nevěnujeme příliš velkou pozornost. Ve skutečnosti ale ranní oblékání do práce nabere úplně jiných rozměrů, když se náhle rozhodujeme, zda máme náladu na autíčka, melouny nebo ovečky. Bláznivé ponožky navíc vypadají nesmírně stylově, a když vykukují z bílých tenisek nebo ze společenských mokasín, zlepší náladu nejen vám samotným, ale i kolemjdoucím. 
 
V naší nabídce najdete crazy ponožky všech různých barev i vzorů – od proužků přes káry až po puntíky. Crazy socks ve větším balení jsou navíc skvělým dárkem k narozeninám nebo třeba k blížícím se Vánocům. 
 

Jak nosit bláznivé ponožky a být cool?
Jak roztomilé ponožky nosit, a přitom nepůsobit infantilním dojmem? Noste ponožky k neutrálním či jednobarevným outfitem a vytvořte z nich módní doplněk, který bude zbytku vašeho oblečení zajímavě kontrastovat.
 
Patříte-li k dámskému osazenstvu, oblečete si je k bílému tričku, džínové sukni a bílým teniskám, pánové v nich nejvíce zabodují v kombinaci s oblekem či celočerným outfitem. Ponožky se určitě nesnažte sladit s barvou obleku – při formálnějších událostech je však můžete zkombinovat s kapesníčkem nebo s kravatou. Čím jsou vaše ponožky bláznivější, tím decentnější by měly být ostatní kousky.