Trendy ve spodním prádle – kterým dát v roce 2020 šanci?

23. 1. 20:04

I spodní prádlo podléhá trendům. Málokdo jim však věnuje zvláštní pozornost, neboť prádlo přeci není téměř vidět. Když k němu ovšem přistupujeme jako k běžné módě, začnou se dít věci – jsme sebevědomější a cítíme se zkrátka lépe. Představujeme vám 5 trendů ve spodním prádle, kterým dát letos šanci.


  1. Podprsenka místo topu
S trendem přiznaného spodního prádla jsme vás již obeznámili v jednom z podzimních článků, teď to posuneme ještě o úroveň výš a vybídneme vás, abyste si v tomto roce vzali na večírek místo topu podprsenku. Zdá se vám to uhozené? Chápeme a uznáváme, že ne každá podprsenka si zaslouží pozornost veřejnosti. Podprsenka, která má nahradit top, by měla být v prodloužené délce a ideálně v korzetovém či bralette střihu.
 Pro tento trend se výborně hodí kupříkladu push-up podprsenka Wonderbra, kterou stačí doplnit o bílé sáčko, tmavé kalhoty do pasu a perfektní outfit na párty či večírek je na světě.
 
  1. Květinové vzory
Těšíte se, až přijde jaro? A co si takhle zkrátit čekání tím, že si pořídíte podprsenku posetou květinami? Květinové vzory se mezi horkými trendy objevují každý rok a letos tomu nebude jinak. O tom, že značka Wonderbra to s designem spodního prádla opravdu umí, svědčí mimo jiné podprsenka trojúhelníkového tvaru zdobená svůdnou krajkou a něžným květinovým vzorem.
 
  1. Kalhotky s vysokým pasem
Pokud v sekci spodního prádla míjíte kalhotky s vysokým pasem obloukem, pak je nejvyšší čas dát jim zelenou a pustit je do svého prádelníku. Věřte nám, zamilujete si je. Jsou pohodlné, sexy, a ještě vám navíc pomohou zakrýt případné nedostatky na bocích či na bříšku – co víc si od kalhotek přát?
 
  1. Body
Jestliže jste si doteď mysleli, že krajkové body se sluší šetřit pouze na speciální příležitosti, pak čtěte dál. Body se dá nosit na nespočet způsobů – se sukní do pasu, s kalhotami, nebo samotné, právě pro tu významnou chvíli. Netušíte, který střih či design body si vybrat? Vezměte si s sebou do kabinky partnera a nechte ho, aby vám s výběrem pomohl. Zhodnocení očima muže se vždycky hodí!
 
  1. Sametové spodní prádlo
Od doby, co vypukla sametová mánie, uplynulo už pár let, samet je ale jedním z těch materiálů, které se do módy vrací neustále. Vedle sametových šatů či sametových sedaček se objevuje také sametové spodní prádlo, které váš prádelník zajímavě zpestří. Samet nejvíce sluší nevyztuženým podprsenkám trojúhelníkového tvaru a již zmiňovaným bralettkám.