Zapomeňte na květiny a čokoládu. 7 tipů na originální valentýnské dárky

14. 2. 00:00

Svátek zamilovaných se blíží a obchody se pomalu, ale jistě začínají plnit čokoládami, rudými květinami a dalším, mnohdy kýčovitým zbožím. Chcete se letos před svou polovičkou blýsknout nápaditějším dárkem? Čtěte dále a nenechte si ujít naše tipy na originální dárky k Valentýnu pro ženy i muže.    Originální valentýnské dárky pro ženy
 

1. Personalizovaný župan
Personalizované dárky většinou potěší nejvíce – mají nápad a zároveň jimi můžete dát najevo, že jste se nad dárkem od srdce zamysleli, protože vám na obdarovávané osobě skutečně záleží. Překvapte svou milou třeba personalizovaným saténovým županem, na který necháte vyšít její jméno.
 

2. Piknikový koš pro dva
Zima sice ještě nějakou chvíli potrvá, i tak už si ale můžete plánovat, jak společně strávíte první jarní víkend. Co třeba pobyt venku spojený s pojídáním dobrot a láhví dobrého vína? Darujte ji piknikový koš pro dva a vneste do vašeho vztahu trochu romantiky. 
 

3. Valentýnské ponožky
Ponožky většinou každý očekává pod stromečkem – co je proto nečekaně darovat při příležitosti Valentýna? Valentýnské ponožky poseté srdíčky u nás pořídíte v krásném setu po třech kusech.
 

4. Hvězdná mapa životního okamžiku
První rande, první pusa, datum narození vašeho dítka – některé životní milníky si zkrátka zaslouží zvláštní pozornost a zvěčnění. Nechte si zhotovit hvězdnou mapu s přesnou konstelací hvězd v daném okamžiku a připomínejte si ho společně každý den. Mapy vyrábějí specializované firmy na zakázku v podobě plakátů, které si můžete nechat libovolně zarámovat.
 

Originální valentýnské dárky pro muže
 

5. Sexy spodní prádlo 
Nové sexy spodní prádlo se může zdát jako radost pro vás, nicméně stejně nadšený (možná ještě nadšenější) z něj bude váš protějšek. Nádherné kousky najdete například v sortimentu značek Wonderbra nebo Playtex. Doplňte set o černé samodržící punčocháče a nechte svého partnera, ať si rozbalí ten nejlepší valentýnský dárek, který kdy dostal. 
 

6. Luxusní snídaně do postele
Překvapte svého milého luxusní snídaní do postele – připravte mu palačinky, domácí vafle nebo třeba plněnou omeletu, zkrátka cokoliv, co neděláte každý den a na čem si oba ohromně pochutnáte. 
 

7. Personalizovaná kožená peněženka
Vzpomínkové fotky v peněžence jsou již pasé – v modernějším pojetí je totiž nahrazují peněženky s gravírováním. Potěšte svého partnera koženou peněženkou, kterou necháte zevnitř ozdobit gravírovaným milým či vtipným vzkazem. 
Bellinda používá Cookies, aby vám mohla nabídnout ty nejlepší služby. Pokračováním souhlasíte s využitím Cookies na Bellinda stránkách. Čtěte více