Vážení zákazníci, objednávky přijaté do 17. 12. 2020 budou doručeny do Štědrého dne, po tomto datu již budou vyřízeny a expedovány 6. 1. 2021 z důvodu konání inventury. Děkujeme za pochopení.

„ROZBIJTE“ SVŮJ OBLEK HRAVÝMI PONOŽKAMI A BUĎTE TRENDY!

28. 09. 18

Konzervativních kravaťáků ubývá a ulice zaplavují odvážlivci v obleku, jejichž stylové ponožky vás přitáhnou jako magnet. Mysleli jste si doposud, že ponožky musí ladit s barvou bot a přes to vlak nejede? Potom čtěte dál.

 

Ukažte ponožky světu

Pakliže vás nudí fádní móda pro manažery, je nejvyšší čas jít proti proudu a ukázat světu, kým doopravdy jste. Jak? Vezměte si do parády nepatrný, avšak celkem pozoruhodný detail – ponožky. Trend poslední doby totiž udělal z ponožek módní doplněk, s nímž se mohou bez problémů odvázat i ti největší elegáni a „rozbít“ pomocí něj své formální oblečení.

 

Je libo puntíky, banány nebo tučňáky?

Asi se teď ptáte, jak moc se můžete vrátit do svých dětských let a co už je příliš. Řekněme, že na běžné nošení čím bláznivější ponožky, tím lépe. Pusťte uzdu své fantazii a vybírejte mezi hravými vzory od banánů, trendy avokád, až po ponožky s tučňáky, kteří se uhnízdili i na našich Crazy Socks.

 

Ponožky Crazy Socks s motivy zvířat nebo šťavnatým ovocem rozveselí váš pracovní den v kanceláři, oproti tomu ponožky s károvaným vzorem jsou o něco sofistikovanější, a proto je bez problému můžete odhalit i na jakékoliv formální události.

 

Ale pozor…

 

I bláznivé ponožky k obleku mají svá pravidla:

  • Ponožky klidně slaďte s kravatou nebo kapesníčkem, ne s barvou obleku.
  • Barvu ponožek se nesnažte sladit ani s barvou bot.
  • Na významnější události si ponožky vybírejte moudře, rozjásaný vzor vás na schůzce s klientem moc nepodpoří.
  • Ponožky by měly být dostatečně dlouhé, vykukující holá kůže nebo chlupaté nohy jsou tabu!
  • Bílé ponožky noste zásadně jen k bílému obleku.