DESATERO NÁKUPU SPODNÍHO PRÁDLA

23. 10. 15

Věděli jste, že až 80 % žen nosí špatnou velikost podprsenky nebo kalhotek? Nepodléhejte slepě módním trendům a kupujte si spodní prádlo, které vám padne. Zjistěte, jak ho poznáte.

 

1. Pohodlí v první řadě.

Spodní prádlo vás nesmí nikde škrtit, škrábat a omezovat v pohybu. Každé postavě přitom padne jiný střih spodního prádla. Ne všechno, co se objeví na přehlídkovém mole, vám bude sedět.

 

2. Vyberte si správnou velikost.

Buďte k sobě upřímní. O číslo menší kalhotky vás zhubnout nepřinutí. Ani v nich nebudete vypadat hubenější. Naopak se do vašeho těla nehezky zaříznou a ony nelichotivé zářezy se budou nehezky rýsovat pod oblečením.

 

3. Kupujte jen kvalitní prádlo.

K čemu vám budou krásné, sexy krajkové kalhotky, když vás budou kousat? Vždy si vybírejte prodyšné prádlo s obsahem elastanu. Skvěle se budete cítit i v přírodních materiálech jako bavlna nebo bambus.

 

4. Podprsenky bez ramínek a bezešvé kalhotky nejsou zbytečnost.

Obrysy spodního prádla a vykukující ramínka od podprsenky dokonale zazdí i ten nejlepší dojem. Pokud máte šaty bez ramínek, pořiďte si i podprsenku bez ramínek. Pod upnuté kalhoty, legíny a sukně si oblečte kalhotky beze švů.

 

5. Zkontrolujte si elasticitu všech gumiček i ramínek.

Vyhněte se podráždění kůže i migrénám. Veškeré gumičky na sexy tangách i ramínka podprsenek vám musí sedět tak akorát. Jinak riskujete vážné zdravotní kvůli přetížení krční páteře nebo omezení průtoku krve v kůži.

 

6. Po nákupu odstraňte cedulky.

Štítky na spodním prádle vždy odstraňte. Pokud máte citlivou kůži, mohou vás škrábat a dráždit. A cedulka od podprsenky vykukující z výstřihu na zádech nevypadá taky zrovna dvakrát nejlépe.

 

7. O prádlo se patřičně starejte.

Pokud nebudete věnovat prádlu patřičnou péči, výrazně tím zkrátíte jeho životnost. Podprsenky perte v pračce ve speciálním košíčku, který zabrání zlámání kostic a výztuží. Kalhotky perte vždy v síťce na praní, díky které se jemná látka nepoškodí o buben pračky.

 

8. Prádlo perte pravidelně.

Podprsenku si měňte alespoň třikrát týdně. I častěji, pokud se zpotíte. Kalhotky byste si měli brát čisté každý den.

 

9. Invertář spodního prádla pravidelně obměňujte.

Jakmile se spodní prádlo vytahá a ztratí svůj původní tvar, je nejvyšší čas ho vyměnit za nové. Například podprsenky byste měli měnit alespoň po půl roce.

 

10. Staré spodní prádlo zrecyklujte.

Nevyhazujte své staré, ale zachovalé spodní prádlo do popelnice. Najděte si v okolí nejbližší kontejner na textil a věnujte vyprané a čisté spodní prádlo charitě.
Potřebujete obměnit šatník a nakoupit si kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo? Navštivte náš e-shop a vyzkoušejte podprsenky a kalhotky značky Bellinda.