JAKÉ PONOŽKY NOSÍ STYLOVÍ LIDÉ DO NÍZKÝCH BOT? NEVIDITELNÉ

24. 04. 17

Konečně, jaro dorazilo. Nejvyšší čas oprášit baleríny, kecky a slip-on botky. Co říkáte? Možná si každý rok lámete hlavu s tím, jak to jen ostatní dělají, že jim z nízkých bot nekoukají ponožky. Je to sice detail, ovšem rozhoduje o dojmu z celého outfitu. V našem článku vám to tajemství prozradíme. 

Žádné ponožky

Část lidí do nízkých bot nenosí ponožky vůbec. Víte, jak je poznáte? Po čichu. Nohy se prostě potí. Někomu více, někomu méně. V teplých jarních dnech se tomuto jevu jen málokdo vyhne. Počítejte s tím, že jestli vyrazíte do ulic v uzavřených botách bez ponožek, dříve či později vás dostihne celkem prekérní situace. V lepším případě se nepříjemný odér z vašich nohou dostane ven, až když se zujete. V tom horším případě se o slovo přihlásí už dříve. Sice se můžete tvářit, že ten zápach rozhodně nepochází od vás, ale vážně to chcete riskovat? Stejně všichni většinou tak nějak vytuší, “odkud vítr vane”. 
 

Neviditelné ponožky Dámské neviditelné ponožky vhodné do sneaker bot

Ale jak to tedy dělají ti styloví lidé? Jejich tajemství je prosté - nosí neviditelné ponožky. Nezbláznili jsme se, tak se tento druh ponožek vážně nazývá. Jsou mnohem nižší než klasické nízké ponožky a tím pádem působí neviditelným dojmem. Víte o nich jen vy. Určitě si je zamilujete ihned po prvním vyzkoušení a poběžíte si pro další. Do černých bot, do bílých bot, do všech bot. Vyzkoušejte je, uvidíte sami.
 

Drží jako přilepené 

Někdo nosí silikon v hrudníku a někdo v ponožkách. Právě v našich neviditelných ponožkách najdete na patě malý silikonový proužek, který má za úkol hlídat ponožku, aby se vám nerolovala dolů. Je otravné, když vám ta ponožka vzadu sjíždí a vy ji musíte neustále vytahovat. Díky silikonovému proužku se nehne ani o píď. 
 
Jestli se tedy nechcete třást strachy, že vás někdo pozve nečekaně na návštěvu a vy mu zamoříte byt nelibým odérem, pořiďte si neviditelné ponožky. Minimálně jeden pár, na zkoušku. 
 
 
Přečtěte si také: