JAKÉ PUNČOCHY SE HODÍ K ČERNÝM ŠATŮM?

10. 04. 17

Nosíte rádi černé šaty? Jsou vhodné do společnosti, lichotí každé postavě a hodí se k nim prakticky všechny doplňky. Ale existuje jeden problém, který se pojí právě s černými šaty. Silonky. Jaké byste si měli zvolit? 

Oblečená jako na funusDámské punčocháče FLY PANTYHOSE 15D

I největší milovnice černého oblečení se shodnou na tom, že čeho je moc, toho je příliš. Černé šaty, černé silonky a černé boty. Možná vám tento outfit zajistí hubenější vzhled, ale obdivných pohledů se na společenské akci nedočkáte. Ty pohledy budou spíše ustarané. Proč? Protože budete působit, jako když jste se vrátili zrovna z pohřbu. 
 
Co si máte počít, když se v černých silonkách cítíte nejlépe? Zvolte si nějaké kvalitní a slabé, například silonky FLY PANTYHOSE 15D. A pokuste se najít vhodný doplněk - šálu, brož, kabelku, která vás trošku rozzáří. Nebojte se hodně pestrých barev, můžete si to dovolit. 
 

Názor odborníků 

Módní experti se shodují na tom, že k černým šatům se nejvíce hodí tělové punčocháče. A když si vyberete takové, kterou dokonale splynou s barvou vaší kůží, vyhráli jste. Skvěle se hodí třeba punčochové kalhoty FASCINATION MATT 15 DEN. Ruce pryč dejte od lesklých punčocháčů. Právě ty k černým šatům nevypadají moc pěkně.
 
Také platí pravidlo, že by punčochy neměly přebít samotné šaty. Jestli si tedy potrpíte na složité, extravagantní vzory, pozor na to. Čekají na vás ve skříni pěkně zdobené a komplikovanější šaty? U punčoch vsaďte na jednoduchost. Experimentovat si dovolte pouze v případě, že se řadíte mezi pyšné majitelky dokonalých nohou.
 

I boty hrají důležitou roli 

K tělovým silonkám se úžasně hodí béžové lodičky. Krásně vám prodlouží nohy a nepůsobí rušivým dojmem. Až si budete boty vybírat, nezapomeňte na pravidlo, že by vám z nich nikdy neměla vyčuhovat zesílená část punčoch. Tedy pata a špička. Pokud se tedy chystáte na zahradní večírek a je pěkné počasí, nechte punčochy klidně doma. Uděláte nejlépe. Jestli vás však čeká prestižní společenská akce, poohlédněte se po botách s uzavřenou špičkou. 
 
 
Přečtěte si také:
 
 
 

Poradna Tags List

Silonky