JAKÉ ZVOLIT SPODNÍ PRÁDLO POD SVATEBNÍ ŠATY?

29. 08. 18

Snad každá nevěsta touží být ve svůj svatební den tou nejkrásnější. Jakmile si odškrtne položku, která se na tom významně podílí – svatební šaty, rázem čelí dalšímu oříšku: Jaké spodní prádlo pod šaty zvolit? Pojďte s námi tento oříšek rozlousknout.

 

 

Spodní prádlo vybírejte podle šatů

Abyste se ve svatební den cítily pohodlně, sebevědomě a samy sebou, vybírejte spodní prádlo hlavně podle sebe a svých šatů, a nejen podle vkusu svého budoucího manžela a aktuálních trendů. Pokud se nebudete cítit ve své kůži kvůli nepadnoucím šatům nebo prádlu, bude to na vás poznat.

 

Přiznané nebo neviditelné?

Ještě, než si uvedeme konkrétní typy šatů, ujasněte si, zda chcete spodní prádlo přiznat či nikoliv. Většina nevěst se přiklání k neviditelnosti, protože existuje jen minimum svatebních šatů, které vám dovolí jít s prádlem „ven“. Většinou se jedná o průhledné šaty, do nichž se hodí luxusní krajková podprsenka nebo korzet. Naopak klasické svatební šaty si nejlépe rozumí s hladkou podprsenkou v bílé či tělové barvě.

 

Šaty bez ramínek

Šaty bez ramínek patří k nejoblíbenějším druhům šatů. Nejvíce v nich zazáříte s push-up podprsenkou bez ramínek, například s fenomenální Wondebrou, která vám vykouzlí hezký plný dekolt a zároveň zůstane tam, kde má. S hloubkou „žlábku“ mezi prsy to však nepřehánějte, ať se ženskost nepřehoupne ve vulgaritu.

 

Dámy toužící po útlejším pasu mohou sáhnout po korzetu, a ty méně obdařenější si pak do šatů, zejména těch korzetových, mohou nechat všít jen košíčky nebo jít úplně bez podprsenky.

 

Šaty s ramínky

S ramínkovými šaty svůj dekolt zkrotíte přeci jen o něco lépe, neboť ramínka od podprsenky nemusíte vždy nutně schovávat. Měly by však být co nejtenčí a ideálně v barvě šatů. Pro klid na duši a dobrý pocit ovšem doporučujeme zvolit podprsenku bez ramínek.

 

Šaty s holými zády

Hodláte-ly vstoupit do manželství v rafinovaných šatech s holými zády, dejte přednost samodržící podprsence, jejíž silikonové pásky zajistí, aby na vás držela jako přikovaná. Holá záda můžete taktéž vyřešit všitou podprsenkou nebo košíčky.

 

Šaty na míru

V případě, že si necháváte šít šaty na míru, můžete postupovat opačně, tzn. nejprve si vybrat skvěle padnoucí podprsenku a střih šatů jí potom přizpůsobit.

 

A co kalhotky?

Stejně jako podprsenka, i kalhotky se odvíjí od střihu, a především materiálu šatů. Zatímco přiléhavé hladké šaty si nárokují jedině bezešvé kalhotky, pod princeznovskou róbu s obručí můžete bez obav ukrýt krajkový a více zdobené kalhotky.

 

Generálka spodního prádla

Krásné svatební šaty z vás udělají bohyni a správně zvolené spodní prádlo vám dodá sebevědomí. Abyste docílily maximálního pohodlí, zkuste si ve vybraném spodním prádle aktivně fungovat ještě před samotným dnem D. Jedině tak získáte pocit jistoty, o který by vás neposedné spodní prádlo jinak mohlo připravit.