Vážení zákazníci, objednávky přijaté do 17. 12. 2020 budou doručeny do Štědrého dne, po tomto datu již budou vyřízeny a expedovány 6. 1. 2021 z důvodu konání inventury. Děkujeme za pochopení.

JSOU PUSH-UP PODPRSENKY ZDRAVÉ?

01. 07. 16

Smyslné boky, plná prsa, rudé rty - ženské zbraně, které na muže prostě platí. Symbolizují plodnost. Ženy si často svou atraktivitu různými způsoby navyšují. A někdy to je na úkor zdraví. V dnešním článku se podrobně podíváme na to, jak v otázce zdraví obstojí push-up podprsenky.

Jak vlastně push-up podprsenku poznáte? Push-up podprsenka

Poznáte rozdíl mezi push-up podprsenkou a tou vyztuženou? Možná ne hned na první pohled, ale na ten druhý určitě. Podprsenku otočte a pátrejte ve spodní části košíčku. Pokud se jedná o push-up podprsenku, naleznete na tomto místě vycpávku, která jde většinou vyjmout. Další rozdíl je v tom, že push-up podprsenkou si vykouzlíte až o dvě velikosti větší prsa. A na takový rozdíl většinou běžně vyztužená podprsenka nestačí. Sexbombu z vás udělá například Super push-up bra.
 

Push-up podprsenky a zdraví 

Zvěsti o tom, že jsou push-up podprsenky škodlivé pro zdraví, jsou do jisté míry pravdivé. A důvod? Vycpávky dostávají prsa do nepřirozené polohy, což je na jednu stranu skvělé, protože vytvoří úžasný dekolt, ale na druhou stranu to také přináší určité riziko. Vycpávky totiž tlačí na prsní tkáň, a tím ňadra utiskují. A co dělat, aby vaše ňadra nebyla povislá dříve, než to tak zařídí sama příroda? Nenoste svou push-up podprsenku neustále. Občas sáhněte i po vyztužené podprsence a při běhu nebo jiné fyzické aktivitě zase zvolte podprsenku určenou přímo na sport.
 

Zásady, které se vyplatí dodržovat

Nepropadejte beznaději. Váš sen o větších prsou nemusí nutně končit na stole plastického chirurga. Stačí dodržovat určité zásady a push-up podprsenky můžete nosit dál. A bez zdravotních rizik.
 
  • Vyberte správnou velikost push-up podprsenky. 
  • Zvolte styl vycpávek, který vám nejvíce vyhovuje. 
  • Podprsenka by měla přirozeně pozvednout poprsí a nikam ho násilně nevytlačovat. 
  • Nikde by vás neměla škrtit
  • Neberte si svou push-up podprsenku na sport
  • Střídejte různé druhy podprsenek a snažte se nemít jednu déle než 12 hodin v kuse. 
 
Vyzkoušejte různé druhy push-up podprsenek a najděte si tu, která vám sedí nejlépe. Velmi oblíbená je například Beauty push-up bra. Ale co vyhovuje jedné ženě, nemusí nutně vyhovovat druhé. Najděte si podprsenku, která vám sedí nejlépe, a tu bez obav noste.