JSOU TANGA OPRAVDU NEZDRAVÁ?

19. 12. 15

Tanga představují sexy kousek prádla, který má každá žena ve svém šatníku. Je ale vhodné nosit tanga každý den nebo se jedná o výjimečný kousek prádla, který byste měla obléknout pouze příležitostně?
 

Tajemství mini kalhotek

Perfektně se hodí pod průhledné kalhoty nebo sukni, kde by se vám jinak nevzhledně rýsovaly klasické kalhotky, v tom lepším případě dokonce s nějakým veselým obrázkem. Tanga perfektně nechají vyniknout vašemu zadečku a nemusíte se strachovat, že bude vidět zaříznutý lem. Pánům navíc přijdou velmi sexy. Jsou důmyslná a představují kousek oblečení, který nezakrývá úplně vše, ale také ledasco neodhalí. Jak je to ale s každodenním nošením? Pravdou je, že na každý den nejsou tanga zrovna nejvhodnější.  Proč tomu tak je?Dámské bavlněné kalhotk

  • Většinou se vyrábějí z krajky nebo jiného umělého materiálu, který nepatří úplně mezi funkční materiály. Moc totiž nesaje a zároveň nepropouští vzduch. Snadno se tak uvnitř kalhotek vytvoří vlhké prostředí, které napomáhá množení různých bakterií. Ke gynekologům často přicházejí s kvasinkovou infekcí právě majitelky oblíbených mini kalhotek.
  • Na sport vždy voltě raději klasické bavlněné kalhotky, které perfektně sají, takže budou odvádět pot od intimních míst. Pamatujte na to, že při sportu jde především o praktičnost, nikoli o sexy vzhled. Opakované nebo dokonce chronické záněty pochvy za „frajeřinu“ určitě nestojí.
  • Tkanina tang je navíc velmi tenká, může se lehce stát, že bakterie z řitního otvoru přenesete do oblasti pochvy, kde mohou napáchat pěknou paseku. Bakterie a viry tak mohou řádit v pochvě i močovém měchýři, kde způsobí nepříjemné pálení při močení.
  • Velmi těsná tanga navíc odřou či jinak poraní jemnou kůži v intimní oblasti.


Tanga vám perfektně poslouží, pokud potřebujete zakrýt prádlo v těsnějším oblečení nebo se chystáte strávit noc ve dvou. Pro každodenní nošení ale volte klasičtější spodní prádlo, které vám bude pohodlné a plně zvládne nároky na celodenní nošení.
 

 

Poradna Tags List

Kalhotky