KDY JE VHODNÉ SÁHNOUT PO STAHOVACÍM PRÁDLE?

13. 12. 15

Stahovací prádlo není rozhodně něco, co byste nosily každý den. Nicméně jsou příležitosti, kdy vám udělá obrovskou službu. Pokud například vyrážíte na společenskou událost, na kterou si oblékáte upnutější šaty či kostým, je tento druh prádla perfektním pomocníkem. Zakryje přebytečná kila, zformuje a zpevní postavu. 

 

Jak vyberete správné prádlo?

Při výběru stahovací prádla záleží hodně na tom, co přesně a jak moc potřebujete kamuflovat. Existuje několik druhů prádla. Liší se materiálem i délkou. Materiál by vám vždy měl být příjemný na nošení. U tohoto speciálního spodního prádla je lepší, pokud si ho raději vyzkoušíte, abyste zjistili, jak vám sedí. Pamatujte vždy na to, že stahovací prádlo byste neměli nosit každý den, ale opravdu jen pro speciální příležitost. Nechce-li se vám do kamenné prodejny, nakupujte na e-shopu. V případě, že vám nebude sedět, máte právo ho vrátit.

Udržte své křivky pod kontrolouInovativní bermudy Active Slimmer

Pokud potřebujete zformovat zadek i břicho, pak je ideální variantou stahovací prádlo, které sahá až k prsům. Takový model vám vytvaruje stehna, hýždě, břicho a zároveň schová i případné faldy, které se mohou objevit v zářezu podprsenky. Jelikož je zpevněná celá postava, nemusíte se obávat ani sezení. U kratšího prádla, by se mohlo stát, že se tuk vyhrne z oblasti břicha do spodní části po prsy.  U prádla, které má primárně formovat celou postavu, se toho ale nemusíte bát. 

Problematické partie

Co když vás trápí jen jedna konkrétní partie? V případě, že chcete skrýt pouze bříško, pořiďte si stahovací kalhoty s vysokým pasem. Vrchní lem pohodlně schováte pod záhyb podprsenky, čímž docílíte jednolitého overalu. Postava zůstane formovaná. Kalhotky s nohavičkou vám zase pomohou vytvarovat zadek a stehna, takže i v přilehlých šatech budete vypadat perfektně.  

 

Přečtěte si také: