NOSÍ SE JEŠTĚ VŮBEC SILONKY?

05. 04. 17

Myslíte si, že punčochám už dávno odzvonilo? Napadne vás to třeba tehdy, když na nějaké společenské akci zahlédnete odhalené dámské prsty na nohou. Jedná se snad o nějakou revoluci, kterou vám vaše kamarádky zatajily? Ani náhodou. V našem článku vám odhalíme, jak to ve skutečnosti je. 

Seznamte se s dámou jménem Etiketa Matné punčochové kalhoty

Etiketu si představte jako perfektně upravenou starou tetičku. Typické pro ni je dokonalé držení těla, upravené vlasy a blýskavé korále kolem krku. Ano. Tak nějak by mohla Etiketa vypadat. Tato dáma chodí po všech akcích a dohlíží na všechny přítomné. Hodnotí dámy, pány prostě všechny. I vás. Vyhnout se jí nemůžete, je všude. Pravda, že ji příliš nebaví uvolněné akce - zahradní sešlosti, besídky dětí a podobně. Tam jen nahlédne a zase zmizí. Co si naopak užívá? Plesy, galavečery a důležité večírky. Tam řádí jako zběsilá. A co si myslí o silonkách? 
 

Co by vám Etiketa řekla na silonky 

Když by vás tetička Etiketa potkala na nějaké mimořádně prestižní akci bez silonek, zřejmě by vyděšeně vytřeštila oči, zalapala po dechu a pak by vám řekla něco ve smyslu: „Drahoušku, toto je zcela nepřípustné oblečení. Co tě to proboha napadlo?” Je to tak. Pokud se chystáte na významnou společenskou akci, silonky vždy tvořily, tvoří a budou tvořit důležitou součást outfitu. Většina žen při těchto příležitostech sáhne po černých šatech, které jim zakryjí kolena. V takovém případě nic nezkazíte slabými tělovými silonkami, velmi se hodí například silonky FASCINATION MATT 15 DEN
 

Uvolněte se, prosím

Dnešní uvolněná doba přeje uvolněnějším akcím. A to je přesně ten důvod, proč stále častěji vídáte ty odhalené dámské prsty v sandálkách. Dovolit si to můžete do některých divadel, na besídky nebo venkovní slavnosti. Pouze na takové události, které starou dámu Etiketu moc nebaví. Pozor. Nikdy si do otevřených bot neberte silonky se zesílenou špičkou a patou. Tento nepatrný detail by se mohl velmi lehce stát žhavým tématem diskuze u vedlejšího stolu. A to nechcete. 
 
 
Přečtěte si také:

Poradna Tags List

Silonky