PLESOVÁ SEZÓNA JE TADY – SILONKY JSOU NUTNOSTÍ

02. 10. 15

Každoroční plesová sezóna se blíží. Nevíte, jaký dress code předepisuje etiketa? Chcete vědět jaké si obléknout šaty, obout boty a zda si musíte vzít silonky? Předejděte společenskému faux pas.

 

Dodržujte dress codeBB cream punčochy

Ples je událostí roku a především formální akcí s dlouhou historií. Při výběru šatů volte vždy dlouhé šaty až na zem. Koktejlky se na takovouto společenskou příležitost rozhodně nedoporučují. Ke slovu se dostanou během méně formálních akcí. Stejně tak jsou samozřejmostí lodičky s uzavřenou špičkou na vysokém podpatku. V žádném případě si neobouvejte sandály nebo baleríny. Barvu bot laďte k barvě šatů, případně obujte černou klasiku. Do uzavřených lodiček jsou opravdu nutné silonky.
 

Samodržící punčochyPraktický doplněk

Podle Ladislava Špačka jsou silonové punčochy pro dámu ve společnosti naprostou nezbytností. Bez nich jako byste byla nahá. Kromě dodržení etikety vám udělají ještě jednu nepřekonatelnou službu. Díky nim vás nebudou tolik tlačit boty a zmenší se šance na případný puchýř, který by vám jinak znepříjemnil večer. Zmíněné výhody platí jak pro klasické punčochové kalhoty, tak pro samodržící punčochy. Při výběru dbejte na správnou velikost a přeměřte své míry v tabulce velikostí. Příliš velké silonky se vám shrnou, malé vás budou škrtit. Abyste se na plese cítila příjemně, je důležitý každý detail.
 

 

Silonky vybírejte pečlivě

Ani výběr barvy nenechávejte náhodě. V případě, že chcete silonky tělové barvy, snažte se najít takové, které nejvíce ladí s vaší přirozenou barvou pleti. Na vašich nohách by je nikdo neměl poznat. Příliš tmavý nebo naopak světlý odstín nevypadá dobře. V případě, že si nejste jistá volbou tělové barvy, zvolte tmavé nebo vyloženě černé průsvitné silonky. Jsou univerzální, vypadají sexy, a k punčochám se na rozdíl od tělových otevřeně přiznáte. Černými punčochami nikdy nic nezkazíte.
 

 

Poradna Tags List

Silonky