PODPRSENKA JAKO VÁNOČNÍ DÁREK – VYBERTE SPRÁVNOU VELIKOST

26. 11. 15

Chcete udělat radost svojí partnerce, dceři nebo kamarádce a koupit jí k Vánocům krásnou podprsenku. Nejste si jistí, jakou velikost vybrat? Poradíme vám, jak na to.

 

Rozmyslete si typ podprsenkyNová super push up podprsenka

V první řadě si zodpovězte otázku, jakou funkci má podprsenka plnit. Zda se jedná o prádlo s push-up efektem, které má dodat poprsí plnější objem, nebo o sportovnější podprsenku, která má ňadra zafixovat během sportu. Chcete smyslné krajkové prádlo nebo podprsenku na běžné nošení? Pokud máte promyšlený typ, můžeme přejít ke správnému výběru velikosti.

 

Zapínání nesmí vyjíždět nahoru

Prádlo by mělo splňovat určitá kritéria, aby perfektně sedělo. Důležitý je obvod pod prsy. Správná podprsenka musí mít minimální odchylku od těla. To znamená, že byste pod zadní díl měli vložit maximálně dva prsty. V případě, že špatně zvolíte obvod, bude prádlo odstávat a tím pádem se celé zapínání posune majitelce vzhůru a v topech bude nepěkně vyčuhovat ven. Pokud žena zvedne ruce a prádlo se jí vyhrne, opět je obvod příliš volný. Vždy proto volte raději menší obvod podprsenky.

 

Košíčky padnou jako ulité

Neméně důležitá je velikost samotných košíčků. Ženy si často kupují menší košíčky, než je velikost jejich ňader. Chtějí mít svůdný žlábek mezi ňadry, a přitom docílí opaku. Malé špatně zvolené košíčky udělají své majitelce nepěkná dvojitá ňadra. V těsnějším triku bude tento nedostatek viditelný. Naopak větší košíčky zdeformují svůj tvar a tím i prsa.

 

Zaměřte se na tloušťku ramínek

Pozornost věnujte také tloušťce ramínek. Čím širší ramínka, tím bude podprsenka pohodlnější. To platí především pro dámy s větším poprsím, kterým se prádlo s tenkými ramínky zařezává bolestivě do kůže. Pokud si nejste jistí správnou velikostí, není nic jednoduššího než se podívat na současné prádlo osoby, kterou chcete obdarovat. Velikost je nejčastěji napsaná vzadu u zapínání nebo můžete objem (délku podprsenky) změřit metrem.

 

Zboží můžete vyměnit

V případě, že obdarované osobě nebude prádlo dostatečně sedět, máte 14 dní na jeho vrácení nebo výměnu za něco jiného. Z tohoto důvodu kupujte prádlo až opravdu těsně před Vánoci, abyste na jeho případné vrácení měli dostatek času. Udělejte své blízké radost osobním dárkem a kupte jí hezkou podprsenku.

 

Poradna Tags List

Linie podprsenky Super Push-up