POŘIĎTE SI KRÁSNOU POSTAVU KE KAŽDÉ PŘÍLEŽITOSTI! PORADÍME VÁM, JAK NA TO.

21. 07. 16

Oku lahodící štíhlá ženská silueta je sen každé ženy. Jak jí pomocí spodního prádla docílíte? Víme to.

Přiznejte si svou velikost

Písmena S či M, případně číslice 36 a 38 působí natolik magickým dojmem, že mu ženy ochotně podléhají, aniž by braly v potaz svou skutečnou velikost. Pak dobrovolně trpí v nepadnoucím spodním prádle, které je  škrtí a vyrábí nehezké faldíky. Často přitom stačí sáhnout po spodním prádle o velikost větším a hned si přestanete připadat jako vorvaň nacpaný do síťovky. Zapomeňte proto na číslování a vybírejte spodní prádlo podle toho, jak vám skutečně sedne. Pokud si objednáváte prádlo z internetového obchodu, důkladně se doma přeměřte, a pak si vyberte velikost podle velikostní tabulky výrobce.
 

Univerzální spodní prádlo neexistujeBezešvá nevyztužená podprsenka

Bylo by krásné mít jeden typ podprsenky a jeden druh kalhotek, ve kterých byste mohla dělat všechno. Ráno byste si šla zaběhat a podprsenka by vám krásně držela prsa, pak byste absolvovala náročný den v práci, aniž byste o svém prádle věděla, večer by se vám nerýsovalo pod přiléhavými společenskými šaty a v noci byste v něm ještě okouzlila a svedla partnera. Bohužel takové prádlo ještě nikdo nevymyslel, proto se držte následujícího:
 
  • na sport vybírejte prádlo maximálně komfortní. Kalhotky nejlépe klasického střihu (někdo preferuje raději tanga), které nebudou sklouzávat, kam nemají, a kompresní podprsenku, která udrží vaše poprsí na místě.
  • do práce si oblečte spodní prádlo přiměřené svrchnímu oděvu. Pod světlé barvy si vezměte bílý nebo tělový komplet, pod tmavé barvy černé prádlo Pokud nosíte kostýmy a úplety bude pro vás nejlepší bezešvé spodní prádlo a podprsenka s hladkými vyztuženými košíčky, které je pod oblečením neviditelné.
  • bezešvé prádlo oceníte i pod společenské šaty. U těch dejte pozor na nehezky vykukující ramínka podprsenky. Pokud mají šaty špagetová ramínka nebo jen korzet, sáhněte po podprsence bez ramínek. Rozhodně si nekazte svůj outfit silikonovými ramínky podprsenky.
  • plánujete žhavou noc se svým partnerem? Sexy krajkovým prádlem nemůžete šlápnout vedle a od muže se vám dostane nadšeného ohlasu.
 
Ke každé příležitosti existuje vhodné spodní prádlo. Nezapomínejte na to a vybírejte si spodní prádlo tak, abyste se v něm cítila příjemně, žensky a slušelo vám s oblečením i bez něj.