NENECHTE DO SEBE ŘEZAT: PUSH-UP PODPRSENKA VÁM ZACHRÁNÍ SEBEVĚDOMÍ

12. 08. 16

Napadla vás někdy myšlenka, že by vám větší prsa mohla pomoci k vyššímu sebevědomí a většímu úspěchu u mužů? Možná už nějakou dobu pošilháváte po plastické operaci, ale ještě jste se ten velký krok nerozhodli udělat. Pojďte se s námi nad touto problematikou trochu zamyslet.

Proč si ženy nechávají zvětšit prsa 

Důvody, proč si ženy nechávají zvětšit poprsí, jsou různé. Někdy se to týká sebevědomí, někdy se jedná o zbožné přání manžela a jindy tuto touhu vyvolává sousedka, která už podobný zákrok podstoupila. Každá žena je jiná. Psychologové se ovšem shodují na jedné zásadní věci - plastickou operaci prsou by dámy měly podstupovat pouze kvůli sobě. Pokud vás tedy partner se slzami v očích prosí, ať zajdete alespoň na první konzultaci, raději ho vyměňte. Nestojí za to. 
 

Co se může pokazit Super push up podprsenka

Plastická operace je velký risk a je jedno, zda se zákrok týká nosu, brady nebo prsou. Někdo vám bude řezat do těla a ten někdo právě nemusí mít svůj den. Ano. I doktoři jsou jen lidé. Ne vždy se operace vydaří. Zadejte si do vyhledávače výraz: “nepovedená plastická operace prsou” a prohlédněte si obrázky - najdete jich spousty. To, že vaše prsa po “zdokonalení” nemusí vypadat tak sexy, jak jste si vysnili, není bohužel jediná špatná věc, se kterou se můžete setkat. Je jich mnohem více. Namátkou například
  • infekce 
  • hnis 
  • bolest 
  • deprese 
  • ošklivé jizvy
  • nepřiměřeně vysoká cena a podobně 
 
Na tyto “vedlejší účinky” v lesklých propagačních brožurách s krásnými fotkami nenarazíte. To vám poví jen vaše známá, která má už podobnou zkušenost za sebou. 
 

Neriskujte zbytečně 

Samozřejmě. Celá operace může proběhnout v naprostém pořádku a vy se s ničím podobným nesetkáte. Takové případy také existují. Ale opravdu to chcete riskovat? Sebevědomí vám zvedne i správně zvolená podprsenka. Například super push-up podprsenky dokážou zvětšit prsa až o dvě velikosti. Během chvíle vám vykouzlí nádherný dekolt. Bezbolestně. V případě, že preferujete střídmější zvětšení, sáhněte po klasické push-up podprsence. Dokáže také vytvořit dokonalý hrudník, kterému žádný muž neodolá.
 
 
Přečtěte si také: