SPODNÍ PRÁDLO VEN ANEB OSVOJTE SI TREND VYKUKUJÍCÍCH PODPRSENEK

03. 07. 18

Časy, kdy byly vykukující podprsenky zdrojem posměšků, jsou ty tam. Před několika lety se totiž toto původně módní faux pas stalo trendem, který si své místo ve světě módy drží doposud. Jenže… jak svou podprsenku odhalit, aby to nepůsobilo vulgárně? To vám prozradíme v následujícím článku.

 

Ukázat světu podprsenku chce především soudnost

Ačkoliv se trend vykukujících podprsenek může zdát jakkoliv banální, i u něj je potřeba se držet určitých pravidel. Asi nejdůležitější je mít soudnost a umět odhadnout, zdali byste si svou podprsenku měly spíše střežit v úkrytu anebo ji (ne)směle vyvenčit.

 

Ženy s menším poprsím se nemusí bát odhalit více

Drobnější ženy s menším poprsím mají tu výhodu, že ať zvolí kterýkoliv způsob „velkého odhalení“, nebudou poutat takovou pozornost jako ženy s větším poprsím. Jestliže tedy patříte k dámám, které bůh či plastický chirurg opravdu štědře obdařil, pak vám nedoporučujeme promenádovat se na ulici v průhledných halenkách, pokud si nechcete vzít na svědomí dopravní nehody nebo pohoršené pohledy kolemjdoucích žen.

 

Když jdete se svou podprsenkou „na trh“, musí to být promyšlené

První pravidlo zní: podprsenka, kterou budete ukazovat světu, musí být krásná a kvalitní. Jen si vzpomeňte, kolikrát se vám u nějaké ženy, možná spolužačky, naskytnul přímo žalostný pohled na dva zašedlé/seprané „špagáty“ , nebo silikonové pásky vykukující zpod tílka. Takhle ne, dámy! Nikdy.

Dnešní trh se spodním prádlem nabízí nepřeberné množství zajímavých a skvostných podprsenek, které jsou hodny toho, aby spatřily světlo světa, takže se nebojte svou sbírku podprsenek několika takovými ozvláštnit. Velké oblibě se těší například podprsenky s nevšedními průstřihy v oblasti dekoltu. Zárukou úspěchu jsou pak nesmrtelné krajkové podprsenky.

 

Nyní se ale pojďme podívat, jak a s čím vykukující podprsenky nosit.

 

Krajky ven!

Krajkové podprsenky vypadají nejlépe, když lehce vykukují zpod jednobarevného a jednoduchého svršku, ať už košile, tílka, ale dokonce i svetru. Pro začátek si zkuste například pod bílou košili vzít černou podprsenku s jemnou krajkou a nechte jí, aby vám v dekoltu vytvořila rafinovaný, a přitom sexy look. Odvážnější pak mohou sáhnout po košili s hlubším výstřihem a odhalit tak více.

Zdroj: Pinterest.com

 

Trička s průstřihy

Dalším způsobem, jak uchopit tento trend, jsou trička s postranními průstřihy různých velikostí. Opět můžete vsadit na krajkovou podprsenku, protože právě její lem vypadá v průstřizích nejlépe. S přicházejícím létem se rovněž nemusíte bát podprsenek veselejších barevných odstínů.

Zdroj: Pinterest.com

 

Průhledné košile a topy

Transparentní blůzy, košile i halenky se honosí postem jednoho z hlavních trendů léta 2018. Zároveň nabízí perfektní příležitost, jak efektivně zkombinovat dva trendy a vytvořit z nich líbivý celek. Pod průhlednou halenku si dejte s výběrem podprsenky opravdu záležet, hlavní ale je, aby vám padla jako ulitá.

Tip: Chcete prozradit tip, který z vás udělá chic bohyni a provokativní rebelku zároveň? Pod průhlednou halenku si oblékněte černou podprsenku s trojúhelníkovým tvarem košíčků, třeba právě naší SUPPORT BRA, v níž se snoubí moderní vzhled a maximální pohodlí.

Zdroj: Pinterest.com

 

S vykukující podprsenkou zazáříte na večírku, v práci však nikoliv

Trend vykukujících podprsenek, jinými slovy úmyslné upozorňování na své spodní prádlo, se hodí spíše na párty, festival, ale i jen tak do města. Možná jste zaregistrovaly, že modelky z Victoria's Secret, ale i další hvězdičky se na červeném koberci zrovna dvakrát neostýchají a nemají problém si přes podprsenku jen tak ledabyle přehodit sako nebo jít dokonce i bez něj, ale v práci byste měly dodržovat jisté dekorum (pokud už ne přímo dress code) a ramínka podprsenky schovat.