HIGH WAIST TREND: ZAMILUJTE SI KALHOTKY S VYSOKÝM PASEM

16. 02. 19

Kalhoty s vysokým pasem se uchytily už v roce 1970. Od té doby se průběžně vrací a objevují ve všech různých podobách, ať už ve formě kraťasů, sukní a dnes už dokonce i spodního prádla a plavek. A právě trend vysokých kalhotek vám dnes představíme, protože pokud ho ještě nemáte v šatníku, tak o hodně přicházíte.

Retro vlna

Na retro vlně se móda veze už od nepaměti, a tak bylo jen otázkou času, kdy se dotkne i průmyslu spodního prádla. Obávaný okamžik, kdy se babičkovské kalhotky stávají nejvíce sexy kouskem, právě nadešel. 
 

Kalhotky s vysokým pasem jsou... sexy!

Ať už si o trendu kalhotek do pasu myslíte cokoliv, dovolte nám uznat, že vlastně vypadají zatraceně sexy. Navíc v okamžiku, kdy spodní prádlo ze všech stran obemkne vaši siluetu, se skrývá něco velmi ženského a uklidňujícího. Pocit, že jste v bezpečí, ať se s vaším tělem děje cokoliv.
 

Univerzálnost, svoboda a ženskost

High waist kalhotky jsou výjimečným kouskem i pro svou univerzálnost, sluší totiž každé ženě. V podstatě se jedná o spodní prádlo, které ženám dodává svobodu a neškatulkuje je podle typu postavy. Pravdou však zůstává, že dříve ženy plnějších tvarů z vysokých kalhotek těžily především proto, že jim zakryly drobné nedostatky, a naopak zvýraznily křivky. 
 

Jak a kdy nosit high waist kalhotky? 

Pokud zvolíte vhodný materiál kalhotek s vysokým pasem, tedy bavlnu či satén a nikoli polyester, pak zjistíte, že jsou nesmírně pohodlné, takže je můžete nosit během dne i večera. Pro zvýšené pohodlí doporučujeme sáhnout po bavlněných bezešvých high waist kalhotkách, večer se pak nebojte podpořit high waist trend krajkami, saténem a sladěnou podprsenkou.
 
Pokud rády nosíte džíny s vysokým pasem, tak věříme, že si high waist kalhotky zamilujete, stejně jako my. Dejte šanci třeba právě našim high waist kalhotkám Cotton Formslip a nechte se mile překvapit jejich úžasným pohodlím a schopností přirozeně vytvarovat postavu.